Wyważanie kół

Z przyjemnością informujemy iż podnosząc jakość naszych usług a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy nowe usługi w zakresie wyważania kół.

1. WYWAŻANIE KÓŁ CIĘŻAROWYCH


Wprowadziliśmy do naszej oferty wyważanie kół ciężarowych.

2. WYWAŻANIE KÓŁ MOTOCYKLOWYCH
Z dniem 01-08-2010 wprowadziliśmy do naszej oferty wyważanie kół motocyklowych. Wyważamy koła metodą statyczna lub dynamiczną przy użyciu uchwytu PRO BIKE STANDARD firmy Haweka – światowego lidera w dziedzinie wyważania kół motocyklowych.


                                                                             PRO BIKE STANDARD – UCHWYT DO WYWAŻANIA KÓŁ  MOTOCYKLOWYCH

 

3. WYWAŻANIE FELG NIEPRZELOTOWYCH
W związku z rosnącą liczbą samochodów posiadających felgi bez otworu centralnego z dniem 01-09-2010 wprowadziliśmy do naszej oferty wyważanie felg nieprzelotowych przy użyciu uchwytu UNI LUG firmy Haweka.

 UNI LUG – UCHWYT DO WYWAŻANIA FELG NIEPRZELOTOWYCH

4. WYWAŻANIE KÓŁ W SYSTEMIE DUO EXPERT I QUICK PLATE
Z dniem 01-11-2010 wprowadziliśmy w naszym serwisie usługę perfekcyjnego centrowania przy użyciu uchwytu DUO EXPERT + QUICK PLATE .System Duo Expert jest rodzajem tulei centrującej, która rozpiera się cylindrycznie w otworze  środkowym obręczy i zaciska równocześnie na wałku wyważarki, co powoduje,  że wszelkie luzy pomiędzy wałkiem a stożkiem (tuleją centrującą) i stożkiem a felgą przestają istnieć. Pełne działanie Duo Expert następuje, kiedy pod naciskiem od zewnątrz tuleja całkowicie chowa się w kołnierzu wyważarki a obręcz przylgnie do płaszczyzny kołnierza. Z kolei uchwyt QUICK PLATE służy jako tarcza dociskowa do przykręcenia koła na wyważarce.

Wyważanie w systemie DUO EXPERT+QUICK PLATE jest prawdziwą rewolucją w technice centrowania kół

   
DUO EXPERT + QUICK PLATE – PERFEKCYJNY SYSTEM WYWAŻANIA KÓŁ

Script logo